سفارش تبلیغ
صبا
مدیر وبلاگ
 
آمار واطلاعات
بازدید امروز : 43
بازدید دیروز : 37
کل بازدید : 186391
کل یادداشتها ها : 183
خبر مایه


پرسپولیس قهرمان شد یک شادی به وقوع پیوست .آیا استقلال هم می تواند دوباره کاروان شادی به راه بیاندازد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  

1-کسب نتایج ضعیف در سال جاری

2- از دست دادن قهرمانی در هفته های پایانی در سال گذشته

3-از دست دادن جام باشگاههای آسیا به دلیل عدم ارسال مدراک به موقع

4-از دست دادن جام های حذفی در سنوات گذشته

5-حاشیه بسیارو....

به کمک استقلال بیایید و برای این کار بایست همه اهالی استقلال از غرض های خود بگذرند و به جای نقد های همیشگی حامی تیم باشیم حتی اگر دیگری از بابت حمایت من رشد کند .همه مقصریم از امیر قله نویی تا من تا حجازی تا تماشاگران تا هیات مدیره تا... بیایید همه خود را مقصر بدانیم 

 

 

 

 

 

 


  

1-وجود مدیریت و تشکیلاتی که دارای دانش و اسنعداد اند بدون اینکه غرض ورز باشند و به چیزی جز موفقیت تیم فکر نکنند.

2-وجود بازیکنان هماهنگ و علافه مند به تیم وبا استعداد شواهد نشان می دهد تیم هایی که در نقل و انتقلات اسکلت تیم خود را تغییر می دهند شانس کمتری برای قهرمانی دارند

3-وجود فوروارد 6دانگ و دروازه بان مطمئن61

4- وجود تماشاگران فهمیده

5-وجود یک مربی که دارای درک بالا باشد و از روشها وتکنیک ها وتاکتیک ها و حاشیه ها (فرهنگ جامعه فوتبالی ) آگاه باشد

6-هدایت و تقویت روان تیم و ایجاد انگیزه و به طور کلی بحث روانشناسی تیم.

7-شانس و به عبارتی مدد از عوامل غیبی ،شانس یعنی اگر تو مدد غیبی هم نداشته باشی به تو بدهند به خاطر اینکه قضای الهی این است.

8-صبوری و وجود فضایی همدلی در تیم.


  

میگویند بهترین روش برای آماده شدن حرکت از آسان به سخت هست در یادگیری نیز این موضوع صادق است .
امسال بهترین قرعه فوتبال به نام پرسپولیس بوده چون این تیم بازیهای آسانش اول بود مثل اتفاقی که پارسال برای استقلال افتاد .

وبه نوعی شروع بازی با تیم های آسان مانند حریفان تدارکاتی فرصت هماهنگی و پیاده کردن تاکتیک ها را به تیم میدهد .

اصل دیگری نیز وجود دارد به نام تدریج ،در ادامه کار به تیم استقلال پیشنهاد می شود به کمک این اصل مشکل خود و برهانی را حل کند و2هفته ای است که استقلال رو به این سمت دارد و باید آن را تداوم ببخشد استقلال بایست هر روز بهتر از دیروز باشد .وبه تدریج هم ازبعد روحی وهم فنی خود را بیابد.

استقلال چون تیم هماهنگی امسال نیست روحیه هم که نداشت و زمینه استرس هم زیاد داشت لذا بایست با اصل تدریج خود رابیابد واحیا کند.

در این میان مربی تیم بایست از خلاقیت خود برای چینش مهره ها استفاده کند و  مربی بایست برای خود مقدمه فکر رها شده از حاشیه را فراهم کند.

استقلال یک ویژگی مهم دارد وآن اینکه ظرفیت زیادی برای بهتر شدن دارد.

 


  

این بازی روز یکشنبه آینده  در ورزشگاه آزادی برگزار میشود .

نتیجه مهمترین فاکتور این بازی است .

پرسپولیسی ها که تا این فصل نتایج درخوری در لیگ برتر کسب نکردند و یک سال هم شانسی و به کمک ملوان قهرمان لیگ برتر شدند این روزها بدجوری دلخوشانه  به نتایج حاصلشان با تیم های ته جدولی می پردازندوخود را قهرمان می دانند وسعی می کنند مغرور نشوند.نیکبخت واحدی که دیگر توانایی بازی در پیستون چپ را ندارد برای اینکه در کورس بماند خود را به خط جمله چسبانده تا با دوندگی کمتر گلزنی وپاس گل خود را محبوب نگه داردشاید افول نیکبخت بدین شیوه از دیدها پنهان بماند.  اما به نظرمیرسد استقلال ایستگاه نفس گیری برای آنها باشد .اما به نظر می رسد بادهای موسمی وزیدن را آغاز کرده که تیم هایی که در ابتدایی فصل نتیجه میگیرند را میبرد.

البته اینها را نوشتم تا کمی بازی یکشنبه را به کری بکشانم وداغ کنم

یک وقت دل قرمزها نشکند .

در وبلاگ اندیشه های من یک موجودی به نام خسرو پکر پور وجود دارد که به آقا خسرو معروف است و کارش پیش بینی بازی های دربی است اوگفته این بازی 3-1به سود استقلال تهران تمام میشود .وبلاگ اندیشه های من هیچگونه مسئولیتی را از بابت این پیش بینی نمی پذیرد.


  

صحبت ازاین تیم مردمی قسمتی از زندگی مردم است درست یادرست نبودت این وابستگی را بایست در درست یا درست نبودن 2چیز دانست.

1-آیا تفریح در زندگی ضرورت دارد؟

2-این تفریحی که ضرورت دارد انتخابش اجباری است یا اختیاری؟

در پاسخ به این 2سوال عده ای به فوتبال می رسند ودر فوتبال به استقلال تهران.

امروز می خواهم در خصوص مربی استقلال بنویسم .به نظر این وبلاگ ناصر حجازی اشتباهاتی را دارد مرتکب می شود.

1-ناصر حجازی به نوعی از روش بازی در فوتبال معتقد است که در آن بازی هجومی وزیبا وجود داردبه همراه بازی تک ضرب.

2-امروز یک گروه از مربیان به مربیان نتیجه گرا معروف اند وبه زیبایی فوتبال اهمیت نمی دهند ودر پی کسب سه امتیاز بازی هستند.

تفکری که ناصر حجازی دارد در باشگاهی قابلیت اجرا دارد که بازیکنان توانمند در خطوط مختلف وجود داشته باشد.از لحاظ بدنی وفنی .

شاید بتوان گفت خیلی زود است که از اول فصل با بازیکنانی که توان 90دقیقه دویدن را ندارند وگل خراب کن واهل سوتی انداین تفکر را به کار بست.

در تفکر حجازی کافی است در یک خط مثل حمله بازیکن گل خراب کن داشته باشی و یا در دفاع بازیکن به قول فوتبالی ها سوتی .

بازی زیبای شما به سناریوی اخراج مبدل می شود .

به نظر نگارنده حجازی بایست به تدریج به سمت شیوه مورد نظر خود با فراهم کردن شرایط برود .038847.jpg

برای تیم حجازی  بایست نباختن در وهله اول اهمیت قرار بگیرد.

لازم بود به آرش خان برهانی اعلام شود که آرش جان ضربات نهایی ات را در شرایط تک به تک نبایست همیشه به یک مدل به سوی دروازه حریف روانه کنی ،خداوند نوک پا ،بغل پا و روی پا وبیرون پا و...هم عنایت فرموده است.

ما وقتی به حجازی می گوییم تو موفقی که با این شرایطی که استقلال دارد به  بهینه ترین وضعیت بررسی به قولی به مقتضای حال استقلال  رهبری کنی .

استقلال در سالهای گدشته این مدعا را با باریکنانی ضعیف تر از این ثابت نموده است .والا می توان گفت آن رندی در نزد حجازی کم است.

 


  

وقتی کاری را به اعتدال انجام

 دهی به انزجار کشیده نمی شود ورعایت اعتدال یک اصل است.

هواداری فوتبال را از 2جنبه می توان بررسی نمود.

1-هواداران احساسی که به لحظات کوتاه مدت در مسابقه توجه دارند بدون نتیجه گیری از آنچه رخ می دهدو وبه دلیل خاصی طرفدار یک تیم هستند.

2-هوادارانی که علاوه بر احساسات به نتیجه گیری درباره روند حوادث می پردازند وپیش بینی می کنند تیم شان امسال چه نتایجی را می گیرد.

در نوع دوم این یک تمرین فکر کردن است به طوری که شخص می فهمد در قضاوتهایش کجا اشتباه نموده وکجا بدون علم گمان کرده و

تجربه شکست ها وپیروزی ها ونحوه کنترل اعصاب خود در این شرایط و...

فوتبال وهواداری موضوعی است که در جامعه مثل آب کنار سفره شده است واوقات فراغت جوانان را پر نموده است به نظر نگارنده یک هوادار در کناره لدتهایی که از این ورزش مهیج بهره مند می شود بایست سعی کند تا تمرین قضاوت واستدلال را بکنند ومواردی از این قبیل

تخلیه هیجانات درونی هم در ورزشگاه هابه شکل مطلوب یکی دیگر از این موارد است 

.

تجربه گروه را داشتن و تصمیم گروهی گرفتن وبه این نتیجه رسدن که مانیازمند اتحاد وپرهیزاز حاشیه و دوستی و رفاقتیم تا به سرمنزل مقصود برسیم والا شکست پایان کار ماست .مصادیق عبرت در این صحنه بسیار است  .

بایست دراین زمینه بدانیم که فوتبال به یک اصل نبایست در زندگی تبدیل شود بلکه جایی است برای بازیگوشی های اندک ومجاز مان می باشد .تا روح تنوع را تجربه کند.

                                                    


  

اگر روحیه تان راضی کننده نیست آن را تنها در مسایل روحی جستجو نکنید روح برای صعود نیاز به این دارد که از مزاج معتدل به صعود خود  برسد به جایی که طعم زنده بودن دارد .

مزاج سالم با ورزش وتغذیه مناسب حاصل می شود ورزش با لطافت که نه پر فشار باشد نه بی رمق در محیطی که اکسیژن زیاد وجود دارد ودر زمانی که هوا رو به اعتدال می رود ورزش درست حالی به شما می دهد که شاید هرگز جز ورزش به آن نرسید.

در تغذیه بایست رعایت مواد متضاد در خاصیت را نمود وحجم غذا را با میزان کسب انرژی در نظر گرفت

دو چیز در زندگی سم است برای زنده شدن یکی آرزوهای زیاد و طولانی ودیگری گرفتار شدن در خواسته های نا معقول نفس در لحظات خاص که نیاز به فراموشی و بی خیال شدن دارد که به هوای نفس معروف است که منجر به چیزی می شود که گاه جبرانش سخت وزیان آور است

 


  
+ با سلام خدمت دوستان عزیز : درمورد معیارهای مهریه می خواستم نظرتون رو بدونم ،درمورد میزان مهریه ، نوع و نحوه پرداخت آن واگر شما بخواهید ازدواج کنید یا اطرافیان تان بخواهند ازدواج کنند از طرف دختر و پسر چه نظراتی درخصوص مهریه داشتید چه قدر دراین زمینه باید دنباله رو عرف بود و چه قدر باید عاقلانه و براساس توصیه های دینی عمل کرد ؟ اگر طرف شما نظر مخالف شما را داشت شما چگونه ان را تعدیل می کردید ؟
+ با سلام به رسم همه زائران عتبات عالیات از دوستان پارسی بلاگی خداحافظی می کنم هر پیامی که دوست دارید بگذارید اگه مطلبی بفرمائید که دراین سفر ازآن استفاده کنم ممنون میشم
+ سلام دوستان ، به نظر شما هوادار ها به تشویق فرهاد مجیدی ادامه بدهند یا نه ؟
+ در مورد طب سنتی هرچه می دانید بنویسید ؟


+ اگر در بحران قراربگیرید برای خروج از آن چه می کنید ؟ در بحران چطور می توان بهترین مدیریت را داشت ؟


+ گاهی وقتها برای رسیدن به یک موضوع یا مطلب و اثبات شما موضوع را تصور و تصدیق میکنید این کار منطقی است اما یک پله بالاتر شما مشاهده می کنید کشف می کنید می گویید تو را به تو شناختم اینجا بحث تصور وتصدیق نیست و آفتاب امد دلیل آفتاب گو می شویدکه بالاتر از یک یافته منطقی است و ارزش بیشتری دارد
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ